Aracım arıza yapmaz veya yolda kalmaz demeyin. Maslak Çekici kullanan bir çok sürücü belki ilk defa çekici çağırmak zorunda kalmıştır. Araçlar belirsiz zamanlarda arıza verebilir ve sizleri yolda bırakabilir. Başınıza ilk defa gelen seyir halinde araç arızalarında Maslak oto çekici servisini 0507 866 67 91 numaradan 7/24 ulaşın 15 dakikada aracınızın yanında olalım.

Gün içerisinde işe giderken yada işten gelirken aracınızla trafikte boğuşursunuz. İstanbul trafiğinde sizden kaynaklı olmasada bir çok istenmeyen kaza yaşanabilir. Aracınız bu trafik kazası sonrasında çalışmaz veya yürümez durumda ise bizi arayın en yakın oto servisine yada istediğiniz noktaya naklini sağlayalım.

maslak çekici

 

Maslak Çekici

Malak çekici çağırmanız gerekiyorsa çok uzaklarda firma aramak yerine semtte yakında bulunan çekiciden hizmet alınız. Cekiyoruz.com maslak için 10 yılı aşkın süredir daimi hizmet vermektedir. Bir adet çekici kamyonumuz Maslak ve civarında sürekli hazır şekilde bulunur. Sizlerden gelecek oto kurtarıcı taleplerinde, yol yardım isteklerinde vakit kaybetmeden bulunduğunuz konuma gelir.

En yakındaki maslak çekicisi için 0507 866 67 91 ve 0549 800 70 70 nolu hatlardan bizi aramanız yeterlidir. WhatsApp üzerinden aracın kaldığı konumu tam olarak bize gönderin. Çekilecek otomobilin bulunduğu adrese ortalama 15 dakika içinde ulaşırız. Gün içinde, mesai saatlerinde yada gecenin her hangi bir saatinde çekici istemeniz bizim için farketmez hemen geliriz.

Acil Maslak Çekici

Acil Maslak Çekici

Sürücüler çekici gerektiğinde bu stresli anda saatlerce beklemek istemez. Trafik kazalarında aracın hangi durumda olduğu çok önemlidir. Hem sizin hemde diğer sürücülerin can güvenliği için lütfen gerekli önemleri araç yakınında alınız. Bizi aramanız sonrasında Maslak Çekici hiç vakit katleden sizlere ulaşacaktır.

Arızalı araçlar veya trafik kazasına karışmış araçlar için çekicimiz kısa sürede yanınıza ulaşacağından kesinlikle araç yanından ayrılmayınız. Acil maslak çekici aracımız bölgeye hakim ve kısa sürede yanınıza gelir.

Maslak Yol Yardım

Maslak Yol Yardım

Çekicinin gerekmediği durumlarda yol yardım hizmeti alarak aracınızın tekrar yürümesi sağlanabilir. Akü takviyesi, oto elektrik desteği, lastik değişimi, akü değişimi vb. tamir onarım hizmetleri sayesinde tekrar yolunuza devam edebilirsiniz. Maslak acil yol yardım için araçlarımızda tam donanım bulunmaktadır.

Yol yardım için araç marka ve modelinin bilinmesi ve yaşadığı sorunun personelimize telefonda detaylı olarak aktarılması gerekir. Sizlere hem hızlı hizmet verebilmek hemde doğru destek ekibinin gönderilmesi için lütfen detay belirtiniz.

maslak oto kurtarıcı

Maslak Oto Kurtarıcı

Maslak da Ahtapot çekici den standart tüm çekici tiplerine kadar filomuzda araçlarımız bulunmaktadır. Maslak Oto Çekici çağırmayı düşündüğünüz anda mesai saatleri içinde bölgede var olan hazırda araçlarımız sizlere en kısa ulaşabilecek noktadadırlar. Maslak da seyir haliden yaşadığınız araç kazaları ve araç arızlarında ekiplerimizden hem yol yardım talebinde hemde aracınızın dilediğiniz adresinize çekilmesi için istek de bulunabilirinsiz.

İstanbul şehir içi oto kurtarma hizmetlerinde bir çok semte özel ilgi gösteren firmamız sanayi ve iş hayatının en yoğun geçtiği bölgelerde daha da fazla araçlar görev yapmaktadır. Maslak semtimizde bunların arasındadır.

Maslak da oto çekici ye ihtiyacınız olduğu her an sizlere bir kaç dakika süre içinde ulaşmaktayız.

maslak oto çekici fiyatları

Maslak Oto Çekici Fiyatları

Arabanızın veya farklı modeldeki aracınızın sizler için ne kadar önemli ve değerli olduğunun bilincindeyiz. Maslak Oto Çekici çağıran araç sürücülerine işini çok iyi bilen ve sizleri sıkıntıya sokmadan bir kaç hamle ile bulunduğunuz yerden kurtacak çekiciler göndermekteyiz. Sağladığımız her servis desteğinde emin olmasınız ki herkesin bütçesini düşünerek en uygun fiyatları sunmaktayız.

Otomobiliniz için ihtiyaç dahilinde Maslak da her saat yol yardım servisimiz de bulunmaktadır. Kadrolarımız çift vardiya sistemi ile hiç bir şekilde kontak kapatmadan görev yapmaktadırlar. Zarar ve ziyan ortaya çıkarmadan en yüksek standartlarda hizmeti kalitesi ile desteğe gelmekteyiz. Bilinçli, eğitimli şöförlerimizle çekici işleminin ilk dakikasından son dakikasına kadar gerekli tüm özeni göstermekteyiz.

Maslak Canlı Yol Durumu Haritası

Maslak oto çekici fiyatları için lütfen telefonla bilgi alınız.

 • Güvenli Maslak Oto Çekici Hizmeti
 • Garantili Maslak Araç Çekici Hizmetleri
 • 7/24 Maslak cekici
 • 7/24 Maslak Yol Yardım Desteği
 • Mercedes Yol Yardım
 • BMW oto çekici
 • Audi Yol Yadım
 • Ford Çekici
 • Dacia Oto Kurtarıcı
 • Honda Çekici
 • Toyota Yol Yardım
 • Opel Yol Yardım
 • Fiat çekici

En yakın Maslak Oto Çekici

Aracınız var ve yolda kaldıysanız ilk aklınıza gelecek olan mutlaka yakınımda bir oto çekici bulabilir miyim düşüncesi olacaktır. Bölgede genelde sıkça talep oluşması nedeni ile sabit bir şekilde yol kenarında bekleyen oto kurtarıcı bulmak hiç de kolay olmayacaktır. cekiyoruz.com da Maslak ve civarında sürekli gezici seyir halinde dolaşan kamyonlarımızla hiç bir sürücümüzü bekletmeden en yakındaki aracımızı bulunduğunuz adrese göndermekteyiz.

Maslak Oto Çekici arayan ve en yakındakini bulmak isteyenler bizlere iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan günün her saati ulaşabilirler. Çekicilerimizle otomobillerinizi ister yakın güzergahda bulunan oto servis firmasına yada dilediğiniz bir adrese çektirebilirsiniz.

Maslak ve çevresinden bizlere her ulaşan müşterimizi hiç bir şekilde geri çevirmeden bekletmeden ve başka bir çekiciye yönlendirmeden en hızlı olacak şekilde desteğe koşmaktayız. Yıllardır aynı semtte görev yapan bizimle daimi çalışan personellerimizle beklentilerinizin üstünde bir çekici kurtarma desteği sizleri beklemektedir.