Anadolu yakasında da bazı istisna bölgeler vardır ki cekiyoruz.com’a son derece yüksek talepler gelmektedir. Bunlardan biride Pendik ilçemizdir. Pendik Oto Çekici için bir çok sürücüye çok kısa vakitte ulaşan araçlarımız ve uzman operatörlerimizle son derece kaliteli hizmet ve işçilik sunmaktayız. Bilmediğimiz çekici kamyonumuzun Pendik ve civar semtlerde girmediği ve araç çekme işlemi yapmadığı bölge neredeyse yok denecek durumdadır. Pendik sahil kısmında da çekici için bizlere telefon gelmekte olup üst bölge olan Kurtköy civarında da yoğun istek ve çekici talebi ulaşmaktadır. Oto çekici de müşteri ilişkilerimiz oldukça yüksek olup sizleri üzmeden, hiç bir işimizde fiyat farkı çıkarmadan işimiz dışında da aracınızla ilgili taleplerinize mümkün olduğunca yardımcı olarak standartların üzerinde bir destek sergilemekteyiz.

Uygun Fiyatlarla Pendik de Çekici Arıyorsanız

Pendik Çekici

Pendik Çekici

Çekiciler arsında sabit bir fiyatlandırma maalesefki bir çok bölgede olmadığı gibi Pendik’de de bulunmamaktadır. Pendik oto çekici fiyataları da çekicisinden çekicisine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Eğer sizde bir gün oto çekici için bu bölgede arayışınız olursa çok yakından bu fiyat farklarını hissedeceksiniz. Her alanda bulunduğu gibi bizlerin bulunduğu araç çekici sektöründe de iyi niyetli olmayan kişiler ve şirketler bulunabilmektedir. Araç sürücülerinden bizlere yansıyan daha önceki çekici işlerinde bir çok farklı türe şikayet bulunmaktadır. bunların en sıkıntı yaratanı ise yine fiyatlardan kaynaklanmaktadır. Sürücüleri de en mağdur eden tarafıda bu olmaktadır. Sıkıntı yaşadığı bu anlarda birde kötü niyetli kişiler tarafında  mağduriyet yaşatılması çok zor bir durum omaktadır. Bu nedenle Pendik ve civar kesimlerde aracınızla yolda kaldığınız da bizlere ulaşabilir, sözüne ve işçiliğine son derece güven duyulan hizmet farkımızı yaşayabilirsiniz.

Pendik de Araçlar için Verdiğimiz Hizmetler

  • Pendik Oto Çekici
  • Pendik Oto Kurtarma
  • Pendik minibüs Çekici
  • Pendik Kamyon Çekici
  • Pendik Tekne Taşıma
  • Pendik Ahtapot Çekici
  • Pendik Yol Yardım

Pendik Çekici Hizmet Saatleri Nelerdir?

pendik araç çekici

Pendik Araç çekici

Bölgemizde iki türde hizmet veren çekici firma bulabilirsiniz. Çoğunluğu günün gündüz saatlerinde hizmet verenler ve  7/24 çift vardiya oto çekici desteği verenlerdir. Çekiyoruz.com ekiplerimizde uzun yılladır profesyonel düzeyde sizlere yılın her günü ara vermeden haftanın her günü 7/24 hizmet vermektedir. Bu seviyede hizmet verebilmek oldukça kolay bir durum değildir. Yeterli araç ve operatör sayısına sahip olmak gerekmektedir. İstanbul oto çekici firma işleyişimizde buna oldukça müsait yapıdadır. Birden fazla sayıda bulunan çekici kamyonlarımız her model marka araç tipine uyumludur. Bizlere ulaştığınız esnada sizlerden istenecek olan bilgiler ışığında yanınıza size en uygun aracımız hemen yönlendirilecektir.

Oto Kurtarcı araçlarımız günün belirli saatlerinde gezici halde Pendik bölgemizde bulunmaktadır. Acil çekiciye ihtiyacınız olduğunda hemen bizlere ulaşınız