Aracınızda seyir halindeyken kaza yapabilir veya Teknik bir sorun arıza yaşayabilirsiniz. bu gibi olumsuz durumlarda saatlerce beklemek yerine çekici çağırabilirsiniz. İstanbul oto çekici konusunda her ne kadar fazla sayıda alternatif sunuyor olsa da gece hizmet veren çekici sayısı çok yoktur.  Oto Kurtarma ve çekici işlerinde profesyonel ekipleri ile cekiyoruz.com sizlere en yakındaki firmadır. Tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli ekiplerimiz de Güven duyulan bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul da Çekici Çağırın

Bazı araç sürücüleri çekicinin geç gelecek endişesi ile aracını bulunduğu yerde terk etmektedir. Ancak araç değerini düşünüldüğünde çekiciye ödeyeceğiniz rakam ile arasında uçurum vardır. Bu nedenle kıymetli olan araçlarınızı otomobillerinizi kesinlikle bulundukları yerde terk etmeyiniz. Hemen şimdi oto çekici çağırın ve birkaç dakikada en hızlı ekibimiz Bulunduğunuz konuma ulaşsın. İster en yakın servis birimi ne isterseniz kendi ev adresinize aracınızı çektirebilirsiniz.

7/24 İstanbul da Çekici Çağırın

İstanbul’da hem Anadolu Yakası’nda Hem de Avrupa Yakası’nda farklı çekici araçlarımız görev yapmaktadır. Çekiciler dışında Yol Yardım için de tam donanımlı standartlara sahip ekiplerimiz bulunmaktadır. Bizlere gelen çağrılarda bulunduğumuz yere en yakındaki aracımız ivedi bir şekilde yanınıza gönderilir. zaman kaybı yaşamadan bizlere ulaşarak 7/24 Oto Kurtarma hizmetleri alabilirsiniz.

Çekici ve kurtarıcı hizmetlerine sadece binek araçlar için vermemekteyiz. Minibüsler, otobüsler, tekneler, kamyonlar ve daha birçok araç modeli için çekici hizmetimiz vardır. bizleri aradığınızda aracınızın modelini ve cinsini mutlaka belirtiniz.