Çekici >
Çekici Gelsin

Çekici Çağırın

7/24 Oto Çekici Desteği

Profesyonel Çekici
En deneyimli teknik ekibimizle sorunsuz oto kurtarma yol yardım hizmeti sağlıyoruz.
20 Dakikada Çekici
Çekici servisimizi aramanızla birlikte size en yakın çekici 15-20 dakikada yanınızda olacaktır.
Uygun Hizmet Fiyatları
Sizleri mağdur etmeden en makul fiyatlarla oto kurtarma yol yade desteği alın

Çekici Oto Kurtarma

İstanbul da aracınızı bulunduğu yerden alıyor dilediğiniz servis noktasına teslim

Oto çekici hizmeti, arızalanmış, kaza yapmış, lastiği patlamış veya başka bir nedenden dolayı hareket edemeyen araçların yerinden alınıp istenilen noktaya taşınması işlemidir. Oto çekici hizmetleri genellikle araç sahiplerine veya sürücülere, araçlarına meydana gelen sorunlar nedeniyle yardımcı olmak amacıyla sunulur.

Aracınızda seyir halindeyken kaza yapabilir veya Teknik bir sorun arıza yaşayabilirsiniz. Bu gibi olumsuz durumlarda saatlerce beklemek yerine hemen Çekici Çağırın. İstanbul oto çekici konusunda her ne kadar fazla sayıda alternatif sunuyor olsa da gece hizmet veren çekici sayısı çok yoktur.  Oto Kurtarma ve çekici işlerinde profesyonel ekipleri ile cekiyoruz.com sizlere en yakındaki firmadır. Tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli ekiplerimiz de Güven duyulan bir hizmet sunuyoruz.

Oto Çekici

İstanbul de aracınızın kurtarıcıya ihtiyacı varsa 7/24 oto çekici servisimiz aktif olarak sizlere hizmet vermektedir.Oto Kurtarıcı

Kurtarılması gereken tüm araçlar için en deneyimli personellerimizle İstanbul da 7/24 hizmet veriyoruz.Yol Yardımı

Otoyol Yol Yardım desteği için civarından bizi her zaman arayabilir günün her saati ekibimize ulaşabilirsiniz.Acil En Yakın Çekici

İstanbul'da hem Anadolu Yakası'nda Hem de Avrupa Yakası'nda farklı çekici araçlarımız görev yapmaktadır. Çekiciler dışında Yol Yardım için de tam donanımlı standartlara sahip ekiplerimiz bulunmaktadır. Bizlere gelen çağrılarda bulunduğumuz yere en yakındaki aracımız ivedi bir şekilde yanınıza gönderilir. zaman kaybı yaşamadan bizlere ulaşarak 7/24 Oto Kurtarma hizmetleri alabilirsiniz.

Cekiyoruz.com

Çekici Servisi Gelsin

Aracınız kaza yapmış olabilir veya farklı bir sebepten kaynaklı araç arıza yapmış ve çalışmıyorda olabilir. Bu durumda zaten stresli anlar sizi beklerken birde saatlerce çekici aracın yanınıza gelmesini beklemeyin. Bizlerde genelde şirket merkezinde Oto çekici filomuzu yatırmadan garajda bekletmeden daima hazır bir şekilde merkezi konumlarda bulunmaktayız ve sizlerden telefon gelmesi ile birlikte hızlıca bulunduğunuz konuma hareket etmekteyiz.

Nöbetçi Çekici

İstanbul Çekici Çağırın
Oto Kurtarma

Acil yakın çekici & oto kurtarıcı firması bakıyorsanız semtte sürekli hazır araçla bulunan çekicilerimizi tercih edin. Çekici ve kurtarıcı hizmetlerine sadece binek araçlar için vermemekteyiz. Minibüsler, otobüsler, tekneler, kamyonlar ve daha birçok araç modeli için çekici hizmetimiz vardır. bizleri aradığınızda aracınızın modelini ve cinsini mutlaka belirtiniz.

Aracınızın çekici ve kurtarma esnasında hasar almaması ve olası aksaklıkların önüne geçmek için gerekli tüm önemleri almaktayız. Bizleri tercih eden araç sahipleri en güvenli oto kurtarıcı ve yol yardım hizmeti almış olur. 

Kazaların ve yol kalan sürücülerin bu sorunu ne zaman yaşayacağı belli olmaz. Çekiyoruz ailesi olarak birden fazla aracımız ve ekibimizle günün her saati aktif hazır beklemekteyiz. Bölgenizde nöbetçi çekici ve yol yardım aracı arıyorsanız bizlere ulaşınız.
 

Tüm araç sahiplerine en makul ve ekonomik fiyatlarla çekici ve kurtarıcı hizmeti veriyoruz. 

Bölge Oto Çekicisi

Araç Markaları

Çekici ve Kurtarıcı için tüm araç model ve markalarında hizmet vermekteyiz. Binek otomobil, ticari araçlar, midibüs, minibüs, kamyonet, tır ve tekne taşıma hizmetimizde bulunmaktadır.

Yol Yardımı
Yol Yardım

Hem çekici hem de yol yardım hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan ekiplerimiz çekici faaliyetleri haricinde akü takviye, yakıt takviye, lastik değişimi ve oto elektrik arızalarında anında tamir desteği verebilmekte ve aracınızın çekilmeye ihtiyacı olmadan hızlı bir şekilde bulunduğu yerde tamir edilebilir ve tekrar çalışır hale getirilebilir. Çekici ve yol yardım hizmetleri kapsamında genellikle aşağıdaki hizmetleri içerebilir:

 1. Çekici Hizmeti: Aracınızın çekilmesi gerektiğinde, uygun bir çekici araç gönderilir.
 2. Lastik Değiştirme: Lastiğiniz patlarsa veya inerse, yardım ekibi lastiğinizi değiştirmek için gelir.
 3. Akü Yardımı: Aracınızın aküsü bitmişse, yardım ekibi aküyü yeniden başlatmanız veya değiştirmeniz için yardımcı olabilir.
 4. Yakıt Temini: Aracınızın yakıtı bitmişse, yardım ekibi size yakıt temin edebilir.
 5. Anahtar Kilitlenmesi: Aracınızın anahtarı araç içinde kaldıysa veya kaybolduysa, yardım ekibi aracınızı açmanıza yardımcı olabilir.
 6. Yardım İstasyonuna Çekme: Aracınızı tamir için uygun bir yer olan bir servis istasyonuna çekilmesi gerektiğinde, yardım ekibi bu hizmeti sağlayabilir.

Oto çekici desteği dışında firmamızdan yol yardım içinde hizmet alabilirsiniz. Otomobiliniz farklı sebep ve nedenlerle çalışmıyorsa yol yardım için bizi arayınız. Oto lastik sorunları, oto elektrik arızaları, oto anahtar ve çilingir hizmeti, akü değişimi, oto takviye içinde bizden destek alabilirsiniz. Ford, Honda, Toyota, Mercedes, BMW, Dacia, Renault, Citröen, Mazda, Fiat, Audi, Land Rover, Kia, Skoda, Opel, Peugeot, Alfa Romeo, Hyundai, Nissan, Seat, Volkswagen, Volvo, Suziki, Ssangyong, Tata, Rover, Lancia, Chevrolet ve diğer tüm araç modelleri için servisimiz vardır.

Oto Çekici için,

Oto Kurtarıcı

Merkez Oto kurtarma servis ekibimizde aşağıdaki tüm hizmetler vardır. Kişisel özel binek vasıtalar haricinde farklı çekici ve taşıma hizmetlerimizde vardır. İstanbul içinde çekici hizmeti verdiğimiz gibi buradan alınan araçlar şehir dışında nakilleride sağlanmaktadır. Şehirler arası her ilimize çekici & taşıma sağlanır. Çekici ve kurtama hizmetinizi profesyonel firmalardan alın. Pert araç taşıma, hurda araç taşıma hizmetimizde vardır.

Oto çekici & oto kurtarıcı 0507 866 67 91 & 0549 800 70 70 nolu hatalarımızdan hemen bir çekici çağırabilirsiniz. WhatsApp üzerinden bize konumunuzu gönderin çekicimiz i hemen konumunuza gönderelim.

oto çekici

Acil Oto Çekici

Oto çekici hizmeti genellikle aşağıdaki durumlarda gereklidir. 7/24 acil oto kurtarıcısı olarak tüm sorunlarda sizlere anında ulaşıyoruz. Çekiyoruz ekip araçlarımız yılın her günü aktif şekilde çalışmaktadır. Oto çekici & yol yardım hizmeti gerekiyorsa bize ulaşınız.

 1. Arıza: Aracınız arıza yaptığında ve kendi gücüyle hareket edemiyorsa, oto çekici hizmeti çağırarak aracınızın tamir edileceği yere taşınmasını sağlayabilirsiniz.
 2. Kaza: Kaza durumlarında aracınızın yoldan kaldırılması ve gerekli yerlere taşınması için oto çekici hizmeti gerekebilir.
 3. Lastik Patlaması: Lastiği patlayan araçlar, yedek lastikleri olmadığında veya lastiği değiştirme imkanı olmadığında oto çekici hizmeti çağırarak yardım alabilirler.
 4. Yanlış Yakıt Dolumu: Aracınıza yanlış yakıt doldurduysanız ve araç çalışmıyorsa, oto çekici hizmeti alarak aracınızın servise taşınmasını sağlayabilirsiniz.
 5. Araç Dışı Nedenler: Aracınızı park ettiğiniz yerden çıkaramıyorsanız, engelleyen başka bir araç veya engel nedeniyle oto çekici hizmeti alabilirsiniz.

Oto çekici hizmeti genellikle profesyonel firmalar veya servis sağlayıcılar tarafından sunulur. Araç sahipleri, araçlarına yaşadıkları sorunlara bağlı olarak oto çekici hizmeti talep edebilirler.

Araç ÇekiciOto ÇekiciOto Kurtarma
Minibüs ÇekiciMotor ÇekiciKamyon Çekici
Ahtapot ÇekiciOtobüs ÇekiciTekne Taşıma

Oto çekici & oto kurtarıcı 0507 866 67 91 & 0549 800 70 70 nolu hatalarımızdan hemen bir çekici çağırabilirsiniz. WhatsApp üzerinden bize konumunuzu gönderin çekicimiz i hemen konumunuza gönderelim.

0507 866 67 91

Oto çekici çağırmak için tıkla ara

WhatsApp' tan Yazın

Çekici istemek için WhatsApp'dan yazın

Mail Gönderin

cekicicagirin@cekiyoruz.com

İstanbul Çekici Bölgesi

İstanbul tüm ilçelerde bölgesinde haftanın 7 günü çekici hizmetleri alın.