Araçlarımızla haftanın her günü İstanbul Anadolu yakasında Beykoz bölgesinde devriye halinde oto çekici hizmeti veriyoruz. Kavacık Oto Çekici ihtiyacı bölgenin geçiş güzergahı olması nedeni ile oldukça fazladır. İstanbul fatih sultan mehmet sultan köprüsüne yakınlığı otoban geçiş kısımlarının bulunması nedeni ile yoğun trafik bölgelerimizden biridir. Haliyle kavacıkta bu nedenle yoğun araç kazaları ve arızları yaşanmaktadır. Yol kenarı nerdeyse hiç bol omayan bu güzergahta çekici isteği ve çekici arayan oto sahibi gece ve gündüz sayı olarak yüksektir.

Kavacık Oto Çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız olduğu her anınızda biz hazır bir şekilde sizlerden telefon bekliyor olacağız. Hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşın en kısa sürede yanınızda ekibimiz sizlerle olsun!

Acil Kavacık Oto Çekici

Vardiyalı sistemler 7/24 her saat ve günün her anı sizlere Kavacık Oto Çekici hizmeti sunuyoruz. Firmamız Poyraz oto kurtarma merkezi Beykoz ilçesinde bulunması nedeni ile yakın ve civar semtlere en hızlı ulaşabilecek bölgedeki ender firmalardan biridir. Belki internetten oto çekici aramanız durumunda yüzlerce firma ile karşılaşabilirsiniz ancak bir çok işletmenin bırakın Kavacık’a yakın olmasını belki avrupa yakasının en uzak semtinde olup da hemen geliyoruz diye sizlere vaadde bulunacaktır. Bu gibi durumlar sizin kaybınız saatlerde olduğunuz yerde çekicinin yanınıza gelmesini beklemeniz olacaktır. Hem ciddi bir zaman kaybı yaşayacaksınız hemde ilgili firma geldiği uzak mesafeyi hesaba katarak daha fazla sizlerden ücret talep edecektir. Bu gibi mağduriyetler İstanbul oto çekici firmalarının çoğunda yaşanmaktadır. Bu nedenle İstanbul oto çekici için sorunsuz ve sıkıntısız bir araç çekim, oto kurtarma işlemi için profesyonel firmaları iyi inceleyip aceleye gitrmeden karar vermeniz gerekmektedir.

Kavacık Oto Çekici Telefonu

Nerde kaldığınız bizim için önemli değildir. Şayet Beykoz sınırları içinde iseniz her sokağa, caddeye ve mevkiye hakim olan deneyimli oto çekici sürücülerimizle sizleri kısa sürede bulur ve gerekli işlemleri yaparız. Kavacık Oto Çekici için telefon numalarımız olna  0507 866 67 91 ve  0549 800 70 70 nolu teflonlarıdan günün her saati sorunsuz bir şekilde bizlerle irtibat kurabilir ve çekici ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. Sizlere yönlendirilen her kamyonumuz gerekli tüm teknik donanımlara sahip en olumsuz durum içinde hazırlıklı olarak yanınıza sev edilmektedir.