Aracınız yolda kaldı ve çekici gerekiyorsa Kavacık çekici 0507 866 67 91 ve  0549 800 70 70 numarasını arayınız. Bölgede 7/24 devriyede olan hazır kurtarıcı yol yardım aracımız bulunmaktadır. Beykoz Kavacık civarındaki çekicimizin size ulaşması 15 dakika olacaktır. Beklemeden bize ulaşın hemen gelelim.

Acil çekiciye ihtiyacınız varsa bölgede 10 yılı aşkın süredir aralıksız oto çekici hizmeti veriyoruz. Kavacık merkez hizmet bölgemizdir. Boğaz köprüsü, otoyol bağlantı noktaları, beykoz giriş ana arterler dahil her konuma yakınız. Uzaktaki bir çekici firması çalışmak yerine sizlere hemen ulaşabilecek bölgenize en yakın çekici ile çalışın. Oto çekici fiyatlarımız son derece uygun olup işini en iyi yapan ekiplerle sizlere ulaşıyoruz.

Kavacık Çekici

Kavacık Çekici

Araçlarımızla haftanın her günü İstanbul Anadolu yakasında Beykoz bölgesinde devriye halinde oto çekici hizmeti veriyoruz. Kavacık Oto Çekici ihtiyacı bölgenin geçiş güzergahı olması nedeni ile oldukça fazladır. İstanbul fatih sultan mehmet sultan köprüsüne yakınlığı otoban geçiş kısımlarının bulunması nedeni ile yoğun trafik bölgelerimizden biridir. Haliyle kavacıkta bu nedenle yoğun araç kazaları ve arızları yaşanmaktadır. Yol kenarı nerdeyse hiç bol omayan bu güzergahta çekici isteği ve çekici arayan oto sahibi gece ve gündüz sayı olarak yüksektir.

Kavacık Oto Çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız olduğu her anınızda biz hazır bir şekilde sizlerden telefon bekliyor olacağız. Hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşın en kısa sürede yanınızda ekibimiz sizlerle olsun!

Kavacık Yol Yardım

İlk defa yolda aracınızla kaldığınızda sizlere ilk biz ulaşırız. Yol yardım hayat kurtarmakla beraber sizlerin en zor anınızda yanınıza olan ilk kişilerdir. Her araç arızası gündüz yaşanmaz. Bir çok sürücü gecenin ilerleyen saatlerinde de bu sorunlarla karşılaşır. Kavacık yok yardım ekibimiz binlerce sürücüye bu konuda şimdiye kadar kusursuz hizmet vermiştir.

Bizleri aradığınızda aracın sorununu bildirmeniz halinde sizlere gerekli olan yardımı tam donanımlı şekilde sağlarız. İhtiyacınızı kısa sürede tespit eder ve gerekli ekibimizi vereceğiniz konuma göndeririz. Lastik değişimi, akü takviye, oto çilingir, oto elektrik arızları yol yardım hizmetleri içinde yer almaktadır. Yol yardım için istediğiniz sizinle beraberiz. Bizi arayıp yerinizi bildirim yol yardım hemen yola çıksın.

Kavacık Oto Kurtarıcı

Kavacık Oto Kurtarıcı

Kavacık çekici servisimize farklı türde sorun yaşayan sürücüler ulaşır. Her araç kurtarma basit işçiliklerle olmaz. Bazı zamanlarda oldukça zorlu araç kurtarma hizmetleri vermekteyiz.  Bu sebeple araç sahiplerine hizmet veren çekici vasıtalarımız gerekli her tür zorlu şarta uyumludur. Aracınız kurtarılması çok zor olan bir noktada da olsa profesyonel hizmetlerimiz, tecrübeli personellerimiz ile kurtarılır.

Oto kurtarıcı için çalışan tüm araçlarımız gerekli yasal donanımlar dışında ek ekipmanlarda bulundurmaktadır. Yıllardır edindiğimiz deneyim gereği sizlere faydası olacak her detayı önemsiyoruz. Aracınız ve sizi en güvenli şekilde istediğiniz konuma ulaştırıyoruz.

Acil Kavacık Oto Çekici

Vardiyalı sistemler 7/24 her saat ve günün her anı sizlere Kavacık Oto Çekici hizmeti sunuyoruz. Firmamız Poyraz oto kurtarma merkezi Beykoz ilçesinde bulunması nedeni ile yakın ve civar semtlere en hızlı ulaşabilecek bölgedeki ender firmalardan biridir. Belki internetten oto çekici aramanız durumunda yüzlerce firma ile karşılaşabilirsiniz ancak bir çok işletmenin bırakın Kavacık’a yakın olmasını belki avrupa yakasının en uzak semtinde olup da hemen geliyoruz diye sizlere vaadde bulunacaktır.

Bu gibi durumlar sizin kaybınız saatlerde olduğunuz yerde çekicinin yanınıza gelmesini beklemeniz olacaktır. Hem ciddi bir zaman kaybı yaşayacaksınız hemde ilgili firma geldiği uzak mesafeyi hesaba katarak daha fazla sizlerden ücret talep edecektir. Bu gibi mağduriyetler İstanbul oto çekici firmalarının çoğunda yaşanmaktadır. Bu nedenle İstanbul oto çekici için sorunsuz ve sıkıntısız bir araç çekim, oto kurtarma işlemi için profesyonel firmaları iyi inceleyip aceleye gitrmeden karar vermeniz gerekmektedir.

Kavacık Oto Çekici Telefonu

Nerde kaldığınız bizim için önemli değildir. Şayet Beykoz sınırları içinde iseniz her sokağa, caddeye ve mevkiye hakim olan deneyimli oto çekici sürücülerimizle sizleri kısa sürede bulur ve gerekli işlemleri yaparız.

Kavacık Oto Çekici için telefon numalarımız olna  0507 866 67 91 ve  0549 800 70 70 nolu telefonlardan günün her saati sorunsuz bir şekilde bizlerle irtibat kurabilir ve çekici ihtiyaçlarınızı iletebilirsiniz. Sizlere yönlendirilen her kamyonumuz gerekli tüm teknik donanımlara sahip en olumsuz durum içinde hazırlıklı olarak yanınıza sevk edilmektedir.