Otomobil, Araç sahibi iseniz olur olmadık zamanlarda, hiç ummadığınız bir anda aracınız arıza yapabilir ve oto çekiciye ihtiyacınız olabilir. İstanbul Oto çekici firmamız uzun yıllardır sektör tecrübesi, uzman personelleri her koşula uygun çekici filoları ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Yoğun araç trafiğinin olduğu İstanbul da gün içerisinde yüzbinlerde araç bulunmakta ve bazen istenmeyen kazalar bazende bireysel araç arızları yaşanmaktadır. Kimi arızada kendi imkanlarınız ile gerekenleri yapıp yola devam edebilirken ciddi araç sorunlarında ise kesinlikle oto çekici ihtiyacı doğmaktadır.

Çekici Çağırın

İstanbul da her bölgede aktif 7/24 oto çekici

Oto Çekiciye İhtiyaç Duyduğunuz Her anda Gece Gündüz demeden Daima İstanbul'da sizin yanınızdayız!
Çekici Çağırın

Profesyonel Oto Çekici Hizmeti

Araç çekici hizmeti için İstanbul içinde merkezi konumlarda yada semtlerde bir çok oto çekici firması bulunmaktadır. Ülkemizde oto çekicileri için şu an için gerekli olan düzenlemeler olmadığı için ciddi bir standart bulunmasada firmamız dünya standartlarına uygun araç donanımına sahip durumdadır. Firma ve Şirketler dışında bireysel olarak sektöre katılmış ve çalışan oto çekiciler bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz oto kurtarma firması doğru analiz edilip iyi araştırılıp seçilmelidir. Yapacağınız yanlış seçim ile tamamen ticari düşünen, aracınıza, otomobilinize ve gerekli iş güvenliğine özen göstermeyen çekici işlemine maruz kalabilirsiniz. Kısa bir araştırma ile bu alanda hizmet veren gerçekten işinde başarılı oto çekici firmalarınıda bulabilirsiniz.

Oto Çekici Mesai Saatleri

İstanbul’da araçların ne zaman hangi durumlarda arıza göstereceğini kestirmek hiç de kolay değildir. Sizde günün içinde herhangi bir saatte ummadığınız bir saat diliminde aracınızla yolda kalabilirsiniz. Oto çekici hizmetlerinin normal şartlarda firma düzeydinde verilmesi durumunda 7/24 olarak hizmet vermesi ve çift vardiya ile aracın çalışması gerekmektedir. Otomobil sahipleri gündüz her ne olursa olsun araçla sorun yaşadığıda bir şekilde başının çaresine bakabilmektedir ancak gecenin ilerleyen saatlerinde bu şansı azalmaktadır. İşte tam burada oto çekici devreye girmektedir. Ortalama olarak düşündüğümüzde toplam oto çekicilerin yarısı 7/24 hizmet vermektedir. Tüm gün hizmet saglayamayan çekiciler genelde şirket düzeyinde olmayıp bireysel çalışan ve tek şöföre sahip olanlardır. Poyraz oto çekici İstanbul firması olarak bizlerde hem birden fazla oto çekici hemde farklı şöförler ile 7/24 günün her saatinde mesai saati sınırı olmaksızın hizmet vermekteyiz.

Oto Çekici Çağırma ve Talep Oluşturmak

Uzun uzadıya prosedüre bağlı kalmaksızın ekiplerimize hemen ulaşıp aracınızın modelini ve bulunduğunuz adresi iletmeniz durumunda size en yakın hemen yanınıza ulaşmak için yola çıkacaktır. Bazı durumlarda araçla kaldığınız yeri bilemeyebilirsiniz. Bu durumda Akıllı telefonlarınızdan bizlere konum atabilirsiniz. Akıllı telefon kullanmayan araç sahipleri ise etrafındaki yardımcı noktaları kullanarak bize bulunduğu yeri tarif edebilirler. Ne kadar doğru konum verirseniz sizlere ulaşamamız o kadar kısa ve hızlı olacaktır. İstanbul ilçelerinde her noktada gerekli adres ve bölge tecrübemiz bulunmaktadır. Otoyol kısımları, sahil kısımları, orman bölgeleri, tem bölgesi, bağlantı yolları, İstanbul köyleri gibi kısacası her noktaya hakim personelimiz bünyemizde görev almaktadır.

Oto Çekicide Uygun fiyatlar

Araç sahipleri genelde çok zor an olmadıkça oto çekiciye talep göstermezler bunun nedeni ile oto çekici sektöründe olan ve işi tamamen ticarete döken ve otomobil sahiplerini zor durumda bırakan kişi veya firmalardan kaynaklanmaktadır. Bir araç sahibi çekici çağırmayı düşündüğü sırada ilk aklına gelen bulunduğu zor durum nedeni ile bu durumdan faydalanılacağı düşüncesine kapılmasıdır. Firmamız bu açıdan düşünüldüğünde İstanbulda yıllardır kalitesinden ve politikasından hiç bir şekilde taviz vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Hiç bir otomobil sahibini ve bizleri tercih eden müşterisini zor durumda bırakmadan bugünlere kadar çekici desteği vermiş ve firmasını buraya kadar taşımayı başarmıştır. Uygulamış olduğumuz oto çekici fiyatları olabilecek en ekonomik fiyatalardır. İstanbulda bize hangi noktadan ulaşırsanız olun İstanbul içinde olduğu müddetçe fiyatlarımız değişmemektedir. Fiyat farksız ilçelere oto çekicisi göndermekteyiz. Fiyatları belirleyen en önemli etken aracın hangi noktadan alınacağından ziyade hangi noktaya teslim edileceği ile ilgilidir. Telefonlarımızdan bizlere ulaşamanız durumda ve kısa detayları operatörümüzle paylaşmanız neticesinde sizlere en uygun fiyatalar hemen söylenecektir.

Acil Oto Çekici

İstanbul hangi noktada aracınızla kalmış olursanız olun size yakında bulunan oto kurtarıcımız mutlaka vardır!


Acil Çekici İsteyin