Araçlarda çekici hizmetini en yüksek kalite ile sizlere sunduğumuz gibi Tekne Taşıma ve nakliye hizmetlerinde de profesyonel kadromuz, her boyut ve büyüklükteki deniz aracınız için çekici ve nakliye aracımız bulunmaktadır. İstanbul da bir çok bölgede iskele bulunmata olup tekne taşınması içinde sürekli ihtiyaç ve talep oluşmaktadır. Yılladır çekici ve Tekne taşıma da hizmet veren firmamız bu alanda da şehrimiz İstanbul da önde gelen firmalardan biri konumundadır. Teknelerin yerinden alınıp vinç yardımı ile Çekiciye konulmasından Karayollarından taşınmasına her anında bir düzen ve programda işleyen hizmetimi bulunmaktadır.

Hangi Tür Teknelerde Taşıma Yapmaktasınız?

Teknelerinizin büyüklüğü her ne olursa olsun araç filomuz içerisinde mutlaka size uygun bir çekici ve taşıyıcımız bulunmaktadır. Boyut dışında bir çok deniz aracı içinde sorunsuz destek vermekteyiz. Aşağıda yer alan tüm araçlarda İstanbul da her gün Tekne Taşıma hizmetlerinde bulunmaktayız.  tekne, motoryat, taka, sürat teknesi, bot, balıkçı teknesi

  • Tekne Taşımacılığı
  • Motoryat taşımacılığı
  • Taka Taşıması
  • Sürat teknesi taşıma
  • Bot taşımacılığı
  • Balıkçı Teknesi Taşıma

İstanbul Tekne Taşıma Fiyatları

Hizmet kalitemiz avrupa standartları olmakla beraber fiyatlarımız ise piyasa koşullarına göre herkesin bütçesine uyabilecek şekildedir. İstanbul Tekne Taşıma için sitemizde fiyat belirmiş bulunmamaktayız. Yukarıda belirtilen deniz araçları tipine göre ve nereden alınıp hangi istikamete götürüleceğine göre fiyatlar belirlenmektedir. Net fiyatları öğrenmek içn bizlere hemen telefonla ulaşabilir ve net fiyatları alabilirsiniz. Bazı firmalar olduğundan da düşük bedellerle bu hizmeti sunmakta ancak iş sonunda konuştukları bedellerin dışında rakamlar istemektedir. Mağduriyet yaşamamak adına olduğun düşük bedellere riayet etmeyiniz. Nakliyesini istediğiniz Tekne ve deniz aracının ister şehir içi taşınmasını istersenizde şehir dışı taşınmasını talep edebilirsiniz.