Tekne taşıma ve nakliye işleri için profesyonel ekiplerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. İstanbul tekne taşıma firması olarak uzun yıllardır bu alanda sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Otomobil ve yük araçları taşınmasında karasal çözümler için en ideal çözümleri firmamızda bulacaksınız. Tekne taşıma uzmanlık isteyen ve tecrübe gerektiren bir iştir. Son derece değerli ve kıymetli olan teknelerini büyük bir özen ile taşıyoruz. İstanbul da her noktadan tekneleri alıp kara yolu ile istediğiniz adrese taşıyoruz.

Profesyonel Tekne Taşıma Hizmetleri

Tekne taşıma işçiliği dikkat gerektirdiği gibi tekne büyüklüğüne göre uygun nakliye araçları gerektirmektedir. Çekiyoruz firması olarak her büyüklükte tekneleriniz için filomuzda gerekli tüm taşıma araçları bulunmaktadır. Yaklaşık 10 yıldır İstanbul’dan Türkiye’nin bir çok noktasına profesyonel tekne taşıma hizmeti verdik ve nitelikli şekilde vermeye devam ediyoruz. Eğitimli personellerimiz ve teknolojik firma alt yapımız ile garantili şekilde teknelerinizi taşıyoruz.

Taşımacılık Yaptığımız Bazı Deniz Araçları

İstanbuldan farklı illere yada farklı bir ilimizden İstanbul’a tekne taşıma için bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz tüm deniz araçları için bizlere ulaşabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla ve doğru işçilikle bizlerden hizmet alabilirsiniz. İstanbul tekne taşıma için yılın her günü hizmetimiz vardır. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

  • Tekne Taşımacılığı
  • Motoryat taşımacılığı
  • Taka Taşıması
  • Sürat teknesi taşıma
  • Bot taşımacılığı
  • Balıkçı Teknesi Taşıma