Araba sayısı büyükşehirlerde ve nerdeyse her bölgemizde günden güne artmaktadır. Araba Çekici isteğide buna paralel olarak sürekli artmaktadır. Sizinde arabanız varsa bir gün bu hizmeti almaya mutlaka gerek duyabilir ve hiç ummadığınız bir anda sizin için kurtarıcı bir hizmet olabilir. Arabanızla uzun yol seyahati yada şehir için trafiğinde seyir halinde iken istenmeyen kazalara karışabilir yada belirli belirsiz nedenle aracınız yürümez halde kalabilir. Bu pozisyonda yapmanız gereken arabanızı olduğu yerde bırakmadan, terketmeden hemen bir oto çekici çağırmanızdır.

Araba Çekici Hizmetleri için profesyonel bir anlayış ve uygun fiyat tarifleri ile sizlerleyiz. Hemen ara kısa sürede yanındayız.

Araba Çekici Çalışma Standartları

cekiyoruz.com İstanbul ve yakın illerde birden fazla çekici kamyonu ve ile araba çekici hizmeti vermektedir. Filosunda her tür araba modeline ve büyüklüğüne uygun araç bulunmaktadır. Bu hizmeti bugün değil uzun yıllardır vermekte olan firmamız son derece kaliteli ve nitelikli hizmet sunmakta gerekli tüm standartlara hakim tüketici haklarına saygılı bir hizmet anlayışı içinde görev yapmaktadır. Genelde İstanbul oto çekici taleplerinde çekici kamyonlarımız merkezde yatmamakta ve her daim belirli güzergahlarda sizlerden gelecek isteklere karşı hazırlık olarak beklemekte yada devriye gezmektedir. Sizlerin bizlere ulaştığınızda tamamen %100 hazırlık olarak size ulaşacak şekilde donanımlı şeklde beklemekteyiz. Çekme halatı, yol yardım ekipmanları, iş güvenliği aletleri ve son derece yüksek eğitimli personeli ile sektördeki ender firmalardan biriyiz.

Yakındaki Araba Çekici Sizin için Son Derece Önemlidir

İstanbul Araba çekici işlerinde kendinize yakındaki firmaya ulaşmak son derece önemlidir. Eğer bugüne kadar hiç çekici çağırmadıysanız ve tecrübesizseniz panikle hemen acele ederek ilk denk geldiğiniz çekiyi çağırabilirsiniz. Ancak detaylı bir inceleme yapılmadan ulaşılan araba çekme firması belki sizlere kilometrelerce uzaklarda olan bir çekici olacaktır. Anlaştığınız bu çekici sizi bulunduğunuz yerde belki saatlerce bekletecektir ki bu en istenmeyen çok sıkıcı ve zorlu bir durumdur. Issız bir konumda, otoyol kenarında ve gecenin ilerleyen bir saatinde bu şekilde kalmak sizleri daha da üzecektir. O nedenle hiç endişe etmeyinki mutlaka sizin konumunuza çok yakın bir oto kurtarıcı firması mutlaka vardır. Sadece acele etmeden bir kaç dakikanını ayırarak kendinize en yakındaki araba çekici firmasına ulaşın mağdur olmayın.