İstanbul da tekne taşıma için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlamaktayız. Kartal tekne taşıma için firmamıza ulaşabilir ve şehir içi yada şehirler arası tekne taşıma hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Kartal ilçesinde şimdiye kadar bir çok müşterimize sorunsuz ve kaliteli tekne taşıma hizmeti sağladık. Her büyüklükteki deniz araçları için karasal tekne taşıma hizmetini profesyonel ekiplerimizle sağlamaktayız.

Şehir içi Tekne Taşıma Hizmeti

İstanbul tekne taşıma için şehir içi hizmetlerimiz haftanın 7 günü daima hazır şekilde sağlanmaktadır. Kartal’dan aldığımız teknelerinizi İstanbul içinde dilediğiniz noktaya teslim edebilmekteyiz. İster aynı gün tekne taşıma isteyin yada planlı, farklı bir güne randevulu şekilde hizmet için bizi arayın. Şehir içi tekne taşımacılığı için beklemeye gerek olmadan aynı gün hizmet alabilirsiniz. Tüm marka model tekneler için taşıma yapmaktayız. Hem uygun fiyatlarımız hemde doğru ve kaliteli tekne taşıma hizmeti ile mutlaka firmamızı tercih ediniz.

Kartal Şehirler Arası Tekne Taşıma

Kartal bölgesinde bulunan tekne ve deniz araçlarınızı bulunduğu yerden alıyor Türkiye’de istediğiniz konuma teslim ediyoruz. Şehirler arası tekne taşıma için gerekli tüm ekipman, vinç ve profesyonel araçlara sahip firmayız. Hatasız, eksiksiz ve özenli şekilde teknelerinizi alıyor ve istediğiniz adrese taşıyoruz. Kartal tekne taşıma için aşağıda belirtilen tüm araçlar da taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Tekne özelliğine bakılmaksızın en doğru işçilikle hizmet vermekteyiz.

  • Tekne Taşımacılığı
  • Motoryat taşımacılığı
  • Taka Taşıması
  • Sürat teknesi taşıma
  • Bot taşımacılığı
  • Balıkçı Teknesi Taşıma