70 ton ağırlığa kadar Tekne taşıma hizmeti veren firmamız İstanbul tüm ilçelerinde hizmet veriyor. Maltepe Tekne taşıma hizmetleri için de tekne, motor yat, taka, sürat tekneleri, bot, balıkçı teknesi ve diğer tüm deniz araçları için profesyonel taşıma hizmetleri sağlamaktayız. Maltepe’den Türkiye’nin her noktasına tekne taşıma işlemimiz bulunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tekne taşıma hizmetlerinde sorunsuz ve uygun fiyatlarla tekne taşımacılığı sağlamaktayız.

Yüksek Standartlarda Tekne Taşımacılığı

Firmamız cekiyoruz.com üke genelinde tekne taşıma hizmetlerini yüksek kalite standartlarında yerine getirmektedir. Son teknoloji ekipmanlarımızla tüm tekne sahiplerine kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz. Maltepe tekne taşıma için 4 mevsim yaz kış aralıksız desteğimiz bulunmaktadır. Bizlere ulaşıp tekneniniz nereden alınıp nereye nakil yapılacağı hakkında bilgi vermeniz halinde gerekli yol güzergah araştırılması, gerekli eskort araçlarının temini, tekne taşıma izinleri, yükleyici römorkların tümünü planlanmaktadır. Avrupa standartlarında Maltepe tekne taşımacılığı yapmakta ve uygun fiyatlarla bu hizmeti sizlere sunmaktayız.

Maltepe Şehiriçi ve Şehirler arası Tekne Taşıma

Maltepeden yada İstanbul’un farklı ilçelerinden almış olduğumuz teknelerinizi Türkiye’nin her bölgesine sevkini sağlıyoruz. Profesyonel kadrolarımızla, geniş filomuzla bugüne kadar oldukça fazla sayıda bu hizmeti müşterilerimize verdik. Sizlerde firmamızda ulaşıp hem şehir içi tekne taşıma hemde şehirler arası tekne taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul da bir çok tekne taşıma hizmeti veren firma , şirket elbette bulunmaktadır. Ancak değeri yüksek olan teknelerin doğru taşınması önmelidir. Tecrübesiz ve deneyimsiz kişilerin teknelerinize zarar vermesine engel olunuz. Bizlere ulaşıp hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.