Araba sahipleri, araç kullananlar için en merak konulardan biride çekici fiyatları olmaktadır. O an belki çekiciye hiç ihtiyacınız olmasa da bir gün ihtiyacınız olacağı düşüncesi ile çoğumuz oto çekici fiyatlarını merak etmektedir. Bilinenin aksine son derece ekonomik ücretlerle İstanbul içinde hizmet verilmektedir. Bizler açısından verilen emeğin karşılığı olmasa da yinede araç sürücüleri için bu fiyatlar bile bazen yüksek gelebilmektedir. Ancak biraz detayalarını irdelediğimizde sizlerinde bize hak vereceğinizi umut ediyoruz.

Oto Çekici Fiyatları en düşük birim fiyatları sizlere sunulmaktadır. İstanbul içi her ilçede her konumda en uygun fiyatlarla hizmetimiz aktif şekilde devam ediyor.

  • Sizler için gece gündüz demeden 7/24 araçlarımız yollardadır.
  • Yazın sıcağında, kış aylarının en set koşullarında hiç bir şekilde hizmetimizde ara verilmemektedir.
  • Günün tüm saatinde hiç talep almasak da sürekli belirli güzergahlarda her daim sizden talep gelecekmiş gibi hazır şekilde bekleriz.
  • Araçlarımızı sürekli en zor olumsuz duruma karşı sürekli hazır bir şeklide tüm donanımı olacak şekilde hazırlarız.

Çekicinin Hizmet Detayları ve Fiyatları Etkileyen Unsurlar

Araçlar için çekici talepleri tek tip değildir ve çekici fiyatları belirlenmesinde bu etkili olduğu gibi bulunduğunuz yerden aracın nereye çekileceği son derece önemlidir ve fiyatlara direk etki etmektedir. Öncelikle araç bulunduğu konumdan sadece çekilecek midir yada belirli bir kurtarıcı hizmeti verilecek midir? Vinç kullanımına ihtiyaç var mıdır? Şehir içi çekici mi olacak veya farklı bir şehire mi taşınması gerekiyor? bu ve buna bezer sorulara cevap verebildiğiniz takdirde hemen telefonda fiyat alabilirsiniz. İstanbul oto kurtarıcı hizmetlerinde firmamız cekiyoruz.com her ilçe için hizmet vermekte ve ilçeden ilçeye fiyat değişmemektedir. Çekici fiyatları için en belirgin değer aracın bulunduğu, kaldığı adresten nereye götürüleceğidir. Kimi araç, otomobil sahibi en yakın oto servisine götürülmesini isteyebileceği gibi ikamet adresine de taşınmasını isteyebilir.

Çekici Fiyatlarını Hemen Şimdi Öğrenin

Sizleri temin ederizki verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını hiç bir şekilde firma olarak alamasakta sizlere daima en yüksek kalitede oto kurtarıcı hizmeti vermeye devam edceğiz. Oto Çekici Fiyatları tarifesini öğrenmek için  0507 866 67 91 ve 0549 800 70 70 nolu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Operatörümüz sizlere bir kaç soru sorarak sizlere net bir fiyat çıkaracaktır. Tüketici haklarına son derece hassas şekilde özen göstermekteyiz. Hizmet devamında ve sonrasında hiç bir şekilde ekstra bedel çıkarmamaktayız. Güvenle cekiyoruz.com firmasından İstanbul içi hizmet alabilirisiniz.