İstiklal oto çekici servisi ve yol ayrdım araçlarımız gece gündüz 7/24 bölgede sizlere çekici sağlıyor. Aracınızın her tür sorundan dolayı yürümez hale gelmesi halinde bizlere ulaşıp en yakındaki çekici servisimizden faydalanın. Otomobil ve kamyonet dahil bir çok araç için firmamız çekici ve kurtarıcı desteği vermektedir. Araçlarınız sizler için oldukça değerli vasıtalardır. Kesinlikle amatör ve deneyimsiz kişilerden hizmet almayınız. İstanbul oto çekici firmamız yaklaşık 10 yıldır sizlere eksiksiz olarak çekici ve yol yardım sunmaktadır. Beyoğlu oto çekici için İstiklal dahil tüm mahalle ve semtlerde servisimiz bulunur.

İstanbul Yol Yardım

Oto kurtarıcı hizmetlerinde birden fazla araç ve ekiple hizmet verdiğimiz gibi Yol yardım hizmetleri içinde İstanbul Beyoğlu İstiklal mahallesinde sizlere hizmet sağlıyoruz. İstiklal oto çekici için her model ve cins araç için kamyonumuz bulunmaktadır. Yol yardım için lastik değişimi, çilingir hizmeti, akü takviye hizmeti gibi bir çok desteğimiz bulunmaktadır. İstanbul yol yardım servisimiz de 7/24 en aktif şekilde hizmet veriyor. Saat her ne olursa olsun yol yardım servisi çağrı merkezimize ulaşınız.

7/24 İstiklal Oto Kurtarma

İstiklal oto çekici servisimiz resmi tatil ve özel günler dahil İstanbul da sizlere ara vermeden çekici sağlamaktadır. Adresiniz, konumunuz ve aracınızın durumu her ne olursa olsun bizlere ulaşabilir ve çekici isteyebilirsiniz. Sizlere kısa sürede ulaşacak mutlaka yakındaki bir çekici firmamız bulunmaktadır. Uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik desteği ile oto çekici servisimiz sizlerledir.