Oto çekici hizmeti, arıza yapan veya kaza sonucu yolda kalmış olan araçların bir yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Her sürücü böyle zor bir durumda kalabileceği ihtimaline karşı mutlaka herhangi bir oto çekici numarasını yanında bulundurmalıdır. Oto çekici seçiminden kişilerin dikkat ettiği noktalardan biri de fiyatıdır. Oto çekici fiyatları çeşitli sebeplerden dolayı farklılık gösterebilmektedir. Ancak kaza veya arıza durumunda arabanız yolun ortasında kalmış ise ve sizde güvenilir, kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız oto çekicinin fiyatından önce sunduğu hizmetin kalitesi ile ilgilenmelisiniz. Firmamız bu konuda size en iyi teknik desteği sağlarken en iyi fiyat garantisini de sunmaktadır.

Oto Çekici Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Oto çekicilerin fiyatlarını belirleyen etkenler ise şu şekildedir;

  1. Aracın nerden nereye taşınacağı konusu fiyat konusunda en belirleyici etkendir. Mesafe uzadıkça fiyat artmaktadır.
  2. Sunulan hizmetin kalitesi, araçların durumu ve elemanların genel özellikleri fiyatı belirleyen etkenlerden biridir. Yani alanında uzman olmayan elemanlar ve hurda tipi çekiciler ile verilen hizmet ile profesyonel ekip, son teknoloji araçlar ile sunulan oto çekici hizmet fiyatı birbirinden farklıdır. Ancak kendinizin ve aracınızın güvenliği için asla düşük fiyat ile ucuz iş sunan firmalara itibar etmemelisiniz.
  3. Oto çekici fiyatlarını değiştiren ve etkileyen etkenlerden biri de bulunduğunuz şehirdir. Şehre göre de fiyatta değişiklikler olabilmektedir. Büyük şehirlerde trafik sorunu olduğu için fiyatlar daha fazla olabilmektedir.
  4. Oto çekici fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise hizmeti aldığınız saat aralığıdır. Mesai saatleri içinde ise daha uygun, dışında ise daha fiyatlıdır.

Oto çekici hizmeti veren firmamız her nerde ve ne zaman olursa olsun sizlere en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Oto Çekici Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nasıl ki her işte ve her alanda işini iyi ve kötü yapanlar varsa oto çekici işinde de aynı şekildedir. Bu yüzden bu hizmeti hangi firmadan aldığınız önemlidir. Aksi halde mağduriyetinizden kurtulmak yerine daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden iyi araştırmalı güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalar ile iletişime geçmelisiniz.