Çekici talebi ihtiyacınızda etkin servis ağımız ve çekici kadromuzla sizlerleyiz. Şile Çekici için birden fazla aracımız yaz kış bölgeye çekici ve kurtarıcı için hizmet vermektedir. Donanımlı araçlarımız ve tecrübeli personellerimiz ile tüm araç modelleri için çekici ve yol yardım hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul Oto Çekici işlerinde merkezi lokasyonlardan uzak bölgelere kadar her semte kolayca ulaşmaktayız. Çekici Kamyonlarımız gerekli tüm standart donanımlara sahiptir.

Acil 7/24 Şile Çekici

çekici ara

Genelde araç arızası veya kaza durumunda araç sahibi hızlı ve acil olarak çekici talebini bizlere iletmektedir. Şile Çekici ekiplerimizde daima en kısa şekilde yanınıza ulaşacak şekilde hazırlıklıdır. Araçlarınızı dilerseniz şehir içi istediğiniz bir adrese yada şehir dışı istediğiniz bir bölgeye naklini güvenli şekilde sağlamaktayız. Oto Kurtarma işçiliğinde tüm personelimiz hizmet çi eğitimden sürekli geçen alanında en yüksek tecrübeye sahip çekici personelleridir. Saat farkı olmaksızın gece gündüz yılın 365 günü sizlere oto çekici kurtarma sağlamaktayız.

Uygun Fiyatlı Şile Çekicisi

Bazı Şile Çekici firmaları bölgede ofisi yada yakın bir adreste aracı bulunmasa da bölgeye hizmet vermektedir. Ancak bu gibi durumlarda sizler dakikalarca hatta saatlerce beklemek zorunda kalmaktadır. Firmamız cekiyoruz.com ise Şile mevkisine en yakında ofisi bulunan firmadır ve kısa sürede sizlere ulaşır. Uzak yerden yanınıza gelecek olacak çekici firması fiyatlar konusunda da yüksek bedellerle hizmet vermektedir. İstanbul içinde en uygun fiyatlarla sizlere yıllardır bu hizmeti en ayrıcalıklı şekilde sunmaktayız.