Tantavi Oto Kurtarma hizmetlerimiz en zor anınızda her zaman 7/24 sizlerle. Araçların ve sürücülerin en zor anında oto kurtarma devreye girer ve zor, sıkıntılı anlarda sizlere hizmet verir. İstanbul Oto Çekici firmamız işini önemsemekte ve sürücülerden gelen oto kurtarma isteklerinde seri ve güvenli şekilde hareket etmektedir. Ümraniye Tantavi semtini çok yakından bilmekte ve tanımaktayız. Bizi arayıp oto kurtarma istediğinizde bölgeye yakındaki oto çekicimiz hemen yanınıza gönderilir.

Tüm model araçlarda Oto Kurtarma hizmeti

Çekici firmamız Tantavi Oto Kurtarma için sadece binek tipi araçlarda hizmet vermez. Ticari araçlar, minibüsler, otobüsler, kamyonet ve tırlar da dahil olmak bir çok model araç için kurtarma desteği sağlarız. Burda sürücülerin, araç sahiplerinin bizleri aradığı esnada mutlaka araç tipini belirmesi gerekmektedir. Sizlere en uygun aracımız garajımızdan yada bölgeye yakın konumdaki araçların yönlendirilmesi ile yanınıza ulaşacaktır. Ortalam varış süremiz 15-20 DK aralığındadır.

Ümraniye Oto Çekici hizmetlerinde kaliteye önem verir siz ve aracınızı önemseriz. Basit sıradan ve gelişi güzel bir çekici ve kurtarma sunmayız. Bizleri diğer İstanbul oto kurtarma firmalarından ayıran bir çok özellik bulunur. 

  • Sıfır sorun anlayışı ile hizmet veririz
  • Çevre güvenliği almadan kurtarma yapmayız
  • Yanınıza en kısa sürede ulaşırız
  • Uygun fiyatlarla oto kurtarma hizmeti veririz
  • Gündüz saatleri dışında gece sabaha kadar hizmetlerimiz devam eder