İstanbul da oto kurtarıcı hizmetlerinde en hızlı firmalardan biri ile çalışın. Göktürk Oto Kurtarma için gelecek taleplerde bir kaç dakikada bulunulan konuma ulaşabilecek ekiplere ve yeterli sayıda araca sahibiz. Aracınız için çekici ve kurtarıcı ihtiyacınız varsa hem işinde profesyonel hemde uygun fiyatlı hizmetler için bizlere ulaşınız.

Arabanız, otomobiliniz hangi marka veya tip olursa olsun uygun çekici aracımız bulunmaktadır. Göktürk semtinde haftanın tamında her gün çekici araçlarımız işlemektedir. Göktürk Oto Kurtarma için gece gündüz daimi hizmet vermekteyiz. Araçları dilediğiniz yerden almakta ve istediğiniz konuma teslim etmekteyiz.

7/24 Göktürk oto kurtarıcı hizmetleri sunuyoruz

Oto Kurtarma firmalarının hepsi 7/24 hizmet vermez. Ayrıca her çekici firma bünyesinde de hizmet vermektedir. Bazıları bireysel olarak çalışmakta olup tek araca sahiptirler. Çekiyoruz ekipleri ise her gelecek çekici ihtiyacına cevap verebilecek sayıda ekibe ve çekici kamyonuna sahiptir. Hiç bir araç sahibini mağdur etmenden 7/24 aktif şekilde en yakın oto çekici desteğini vermekteyiz. Şimdiye kadar Göktürk Oto Kurtarma için binlerce hizmet vermiş olan şirketimiz tamamında sorunsuz ve mutlu müşteri parolası ile hizmet vermiştir.

Uygun fiyatları, yetenekli ve eğitimli personelleri, avrupa standlarındaki çekici araçlarımızla sizlere en iyisini sağlıyoruz. İletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve Göktürk Oto Kurtarma talebini bizlere iletebilirsiniz.

Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım için Göktürk de Sizlerleyiz.

Göktürk Bölgesi Çekici Hizmetlerimiz

  • Göktürk Oto Kurtarma
  • Göktürk Oto Çekici
  • Göktürk Yol Yardım
  • Göktürk Tekne Taşıma