Yolda seyir halinde iken yaşanılan bir çok farklı sorunu sizde yaşayabilirsiniz. Aracınız aniden çalışmaz duruma gelebilir, lastik sorunu yaşayabilir, motor arızası veya çeşitli sorunlar sizleri bulabilir. Maltepe Yol Yardım hizmeti veren firmamız bir çok arıza ve bilinmez sorunda sizlere teknik destek ekibi ile anında hızlı hisme vermektedir. Maltepe de her semtte gezici araçlarımızla sizlere bir telefon kadar konumda, Yol Yardım için 7/24 size en yakındaki firmayız.

Maltepe Akü Takviye ve Yol Yardım

Araçlarda aküden kaynaklı sorunlar sıkça yaşanabilmektedir. Aracınız bulunduğu yerde elektrik akımından kaynaklı sorun yaşadığından aki takviyesi gerekebilmektedir. Donanımlı araçlarımızla bir kaç dakika da yanınıza olarak hemen takviye hizmeti verebilmekteyiz. Dilerseniz akünün yaşadığı sorunuda yerinde tespit edebilir ve onarabiliriz. Yada sadece akü takviyesi hizmeti alıp yolunuza devam edebilirsiniz. Maltepe Yol Yardım birimi 7/24 Akü takviye hizmeti vermektedir.

Acil Lastik Değişim ve Yol Yardım

Bir çok sürücü lastik bazlı sorunlarda kendi lastiğini değiştirebilmektedir. Ancak bayan sürücülerde çoğu durumlarda lastik değişimi konusunda zorluk yaşayabilmektedir. Bu gibi durumlarda bizlere telefon edin size yakındaki yol yardım ekibimizi hemen bulunduğunuz adrese gönderelim ve lastiğinizi değiştirelim. Bazı araçlarda yedek lastik olmadığı ve lastik patlamsı sonucunda bulunduğu yerde tamiri gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda da Maltepe Yol Yardım ekibimizden destek alabilirsiniz.