Çekiyoruz ekibi olarak Ataşehir ilçemizde günün her saati sizlere yol yardım hizmeti verebilmekteyiz. Ataşehir Yol yardım için deneyimli ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımızla daima hazır bir şekilde sizlerden çağrı beklemekteyiz. Aracınızda yaşadığınız tüm arıza sorunlarında bizlere ulaşabilir ve istediğiniz desteği alabilirsiniz.

Yol yardım hizmeti verebilmek için öncelikle tüm araçlarda bilgi sahibi olabilmeli ve bölgeye de son derece hakim olunmalıdır. Yol yardım için ayrıca personel bilgi ve tecrübesi de çok önemlidir. İstanbul da uzun senelerdir Yol yardım hizmeti veren deneyimli ekiplerimizle daima en iyisini sizlere sunduk. Hiç bir sürücüyü mağdur etmeden en kısa sürede yanınızdayız.

7/24 Ataşehir de Yol Yardım Ekiplerimiz Sizlerle

Gündüz yada mesai saatlerinde belki çok fazla yol yardım desteği bulabilirsiniz ancak gece dilimlerinde çalışan bulmak zordur. Cekiyoruz.com üzerinden tüm araç sahipleri bizlere gecenin her saati ve dakikasında ulaşabilir ve hizmet alabilir. Ataşehir Yol Yardım işlerinde lastik değişimi, Akü takviyesi, Kapı kilit sorunları, Benzin bitmesi ve yerinde müdahaleler için destek alabilirsiniz. Tüm araç sürücülerinin yol yardım çağırmadan önce mutlaka araçtaki hata hakkında detaylı bilgi vermesi gerekmektedir.

Yol Yardım ve Araç Kurtarma Hizmetleri

Bazı istisna durumlarda yol yardıma gittiğimiz araçlarda çalışmaz halde mevcut durum oluşur. Bu gibi sorunlarda ise Ataşehir Oto Çekici aracımız ile sizi en yakındaki servise götürebilmekteyiz. Dilerseniz oto kurtarma ekibimiz sizi dilediğiniz yere bırakabilmektedir. Size yönlendireceğimiz tüm teknik personellerimiz alanında üstün tecrübeye sahip teknik personellerdir. Araçlarımız hem yol yardım hemde çekici için gerekli standart donanımlara sahiptir.