Kurtarmaya sürücülerin ne zaman ihtiyaç duyacağı çok kestirilemez. Şile Oto Kurtarma hizmetlerimiz Bu nedenle 7/24 daima hazır bir şekilde sizlerden gelecek çağrıları bekler. Cekiyoruz.com’da bulunan bütün araçlar ve teknik personel daima hazırlıklıdır. Araç sürücüleri için bu anın son derece zor olduğunun farkında olup en iyi şekilde sizlere Oto Kurtarma hizmeti sağlarız. 

Şile oto Kurtarma çağrı merkezi : 0507 866 67 91 – 0549 800 70 70

İstanbul’da senelerdir Oto Kurtarma hizmetlerini yaygın hizmet ağı ve geniş araç filosu ile müşterilerine sağlayan firmamız Şile Oto Kurtarma içinde aynı kalitede hizmet sağlar. Yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numaramızdan bizi dilediğiniz her saat için arayabilir ve en hızlı kurtarma desteğini alabilirsiniz. binek otomobiller, ticari araçlar için kayar kasa Oto Kurtarma, sabit kasa Oto Kurtarma ve ahtapot oto çekici hizmetimiz vardır.

Şileden bizleri arıyorsanız mutlaka araç modelini yaşadığınız sıkıntıyı en doğru şekilde personelimizi aktarmanız gerekir. Öncelikle aracınızın modelini en uygun kurtarma aracımızı belirleriz. Yine sizden aktarılacak konum bilgisine göre Şile’de size en yakındaki aracımızı yönlendiririz. Bilgiler doğru olması halinde hem size kısa sürede ulaşır hem de gel git yapmadan en doğru aracı yönlendirmiş oluruz. Şile Oto Kurtarma için bazen bizlere ulaşan taleplerde yanlış bilgilendirme olmakta ve Araç sahibine yanlış araç gönderilebilmektedir. Bu nedenle sürücülerin doğru bilgi aktarma son derece değerlidir.

Profesyonel Şile Oto Kurtarma Ekibi

Tam donanımlı araç filomuz ile Şile de en yakındaki oto kurtarma ekibiyiz.
Araç özelliklerine göre aracımız da birçok farklı modelde çekici ve kurtarıcı araç bulunmaktadır. Beklentilerinizi en yüksek seviyede karşılayacak olan ekibimiz Şile Oto Kurtarma hizmetlerinde en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi vaat etmektedir.

Acil Şile Oto Kurtarma ve Yol Yardım

Merkezi lokasyonlarda olsun veya çok seyrek kullanılan güzergahlarda olsun Oto Kurtarma her zaman aciliyet gerektirir. Şile Oto çekici için firmamız kesinlikle en hızlı ve Etkin hizmeti sağlar. Sizleri saatlerce aracınızın başında bekletmez. Garajdan kalkma çekici araçları ile değil konumunuza en yakında bulunan çekiciyi yönlendiririz. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça değerlidir. Oto Kurtarma hizmetlerini yetkinlik belgesine sahip uzman personellerle yürütülür. Tertipli, programlı ve düzenli çalışırız.

Bildiğiniz üzere İstanbul’da yaz dönemleri En çok ziyaret edilen ilçelerden biridir. Bu sebeple yaz aylarında şile’de trafik oldukça yoğundur. Şile’ye araç giriş çıkışlarının en yoğun olduğu yaz dönemlerinde bazı firmalar hizmet verirken kış aylarında bu hizmeti sağlamazlar. Cekiyoruz.com ise yaz kış demeden Oto Kurtarma hizmetlerini sürekli sizlere sağlar. Ayrıca araç sayımızın fazla olması nedeniyle müşterileri bekletmeyen Acil Oto Kurtarıcı birimimiz bulunmaktadır. Bölgenin yapısını iyi biliriz ve Bulunduğunuz konumu çok rahat bir şekilde buluruz ve birkaç dakikada çözüm sağlarız.

Şile Oto Kurtarma Fiyatları

Oto Kurtarma çağırmayı düşünen araç sahipleri en çok fiyatlardan endişe duymaktadır. çekici firmaları arasında fiyatlar Genelde aynı değildir. Bazı art niyetli kişiler birçok insanı bu nedenle mağdur etmektedir. Şile Oto Kurtarma için 2018 yılında fiyatlarımız Neyse 2019 oto çekici fiyatlarımız da aynıdır. En güncel Oto Kurtarma fiyatları yazının başında belirttiğimiz çağrı merkezi numarasını arayarak Hemen şimdi öğrenebilirsiniz. Tüm müşterilerimiz bizlerden güvenle hizmet alabilir ve en uygun bedellerle destek alacağından da emin olabilirler.