Otomobiller için kurtarma umulmadık zamanlarda gerekebilir. İstanbul Oto Kurtarma firması olarak tüm araç modellerine uygun araçlarımızla müşterilerimize kurtarma destek hizmetleri vermekteyiz. Kazalı araçlar veya arızalı araçlar için çekici ve kurtarıcıya ihtiyacınız olduğunda bizlere 0507 866 67 91 – 0549 800 70 70 telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz. İstanbul genelinde oto kurtarma hizmetlerinde en zorlu şartlarda sürücülere en yüksek kalitede bu hizmeti vermekteyiz. Sizleri bekletmeden tüm saatlerde acil yanınıza ulaşmaktayız.

7/24 Acil İstanbul Oto Kurtarma

Arayışınız kendinize hem yakın hemde acil olarak hizmet verebilecek oto kurtarma firması ise cekiyoruz.com geniş araç filosu ve yaygın hizmet ağı sayesinde en etkili desteği sağlar. Mevcut araç durumu hangi şartlarda olursa olsun İstanbul Oto Kurtarma desteği veriyoruz. Bulunduğunuz adrese gönderilecek oto kurtarıcımız yeterli teknik donanıma sahip olup gerekli tüm standartları bünyesinde bulundurmaktadır. Çekme Halatı, Raylı ve Halatlı çekici sistemleri, çevre güvenlik iş güvenliği ekipmanları ile işimizi en iyi şekilde yapmaktayız.

Oto Kurtarmaya İstanbul da her zaman gündüz saati ihtiyaç olmaz. Akşam ve Gece saatleri de bir çok araç sürücüsü kurtarma talebinde bulunur. Firmamız hem gündüz dilimlerinde hemde akşam ve gece saatlerinde daima hazır bir şekide İstanbul Oto Kurtarma taleplerinizi almaktadır.

İstanbul Oto Kurtarma Fiyat Tarifeleri

Oto Kurtarma için fiyatlar farklılık göstermektedir. Aracın mevcut durumu, mevcut konumu son derece önemlidir. Bununla beraber aracın nereden alınıp nereye götürüleceği de önmelidir. Fiyatlar belirlenirken gidilecek kilometre bilinmesi gerekir. Bunların dışında araç modeli de gereklidir. Otomobiller, Kamyonlar, Minibüs ve Midibüsler için ayrı fiyat tarifesi bulunmaktadır. 2019 oto çekici fiyatları için firmamız en minimum seviyelerde fiyatlarla sizlere bu hizmeti sağlar.

İstanbul da bir çok araç gün içinde oto kurtarma gereksinimi duyar. Bazen seyir halinde araç arızası oluşur ve yürümez durumdaki araca oto kurtarma gerekir, bazende olumsuz trafik kazaları nedeni ile destek gerekir. Bu talep fazlası nedeni ile hizmet evren şirket sayısı da fazladır. Firma rekabeti nedeni ile bazen araç sahipleri mağdur olabilmektedir. Sizlerde yakındaki oto çekici için firma tercihinizde kesinlikle doğru analiz yapıp doğru kurtarıcı firmalar ile çalışınız.