Oto kurtarma ya da  oto çekici dediğimiz bu hizmet türü her araç sahiplerinin hayatında en az bir kere ihtiyaç duyabileceği hizmet türüdür. Bunun fakında olan araç sahipleri de acil durumlar için  yardım alabileceği bir oto kurtarma firmasının  iletişim bilgilerini yanında bulundururlar. Fakat tüm bunlara rağmen  kaza ya da  araçları arızalandığında  çeşitli iletişim kanallarından  uygun fiyatlı araç kurtarma firması arayışına girerler. Bu doğrultuda da  kalite ve uygun  fiyatı bir arada sunan firmayı seçmeye çalışırlar. Konuya şu açıdan da bakacak olursak, içinde kaldığınız  aciliyeti  ve stresli geçen  ortamı ve  zamanı göz önünde bulundurduğumuz zamanda   oto kurtarma firması seçiminde fiyattan önce hizmet kalitesine bakılmasının daha doğru olabileceğini görebiliyoruz.

Alanında profesyonel ekip kadrosu ve ileri teknoloji sahip  oto çekici ekipmanları ile hizmet sunan  oto kurtarma firmamız kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunarak, yenilikçi hizmet anlayışı ile profesyonel oto kurtarma hizmeti  vermektedir.

Oto Çekici  Fiyatları Neye Göre Değişir?

Oto kurtarma fiyatlarını belirleyen  en belirgin faktör aracınızı kaldığı  konumu  ile  aracın çekileceği lokasyon olmaktadır.  Oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz  saatte  oto kurtarma fiyatlarını belirleyen en belirgin faktör olarak biliniyor

Oto Çekici Fiyatları  İkamet Ettiğiniz Şehre Göre de Değişiyor

Bulunduğunuz şehir de oto çekici fiyatlarına etki etmektedir. Özellikle insan sayısını yoğun olduğu büyük şehirlerde  oto çekici hizmetleri çok yüksek fiyatlarda yapılırken, insan sayısının az olduğu küçük şehir ya da ilçelerde bu hizmet çok ucuz  fiyatlar ile oto  kurtarma hizmeti sunuluyor. Oto kurtarma fiyatlarını belirleyen faktörler arasında en belirgin olanı ise  yolda kaldığınız nokta ile aracı çektirmek istediğiniz  lokasyon  olmaktadır. Buna örnek verecek olursak 30 km ‘lik bir mesafede  aralığında alınan  oto kurtarma ile 130 km’lik bir mesafe aralığında alınan oto kurtarma  hizmetini fiyatı aynı olmamaktadır.

Oto  Çekici  Hizmetini Alınacağı Saatte Fiyata Etki Etmektedir

Oto çekici hizmetini  alınacağı saatte kurtarıcı fiyatların büyük ölçüde etkiler.  Çoğu oto kurtarma fiyatlar trafiğin yoğu olduğu saatler de farklı fiyatlar ile oto kurtarma hizmeti vermektedir. Oysa ki  bu konuda oldukça hassas davranan oto kurtarma firmamız, uygun fiyat politikası ile oto kurtarma hizmeti sunmaktadır.