Oto çekici sayesinde herhangi bir sebepten dolayı hareket edemeyen araçlar bir yerden başka bir yere taşınmakta, nakledilmektedir. Araçlar bazen arıza bazen de kaza gibi durumlar sonrasında hareket edemez hale gelmektedir. Bu durumda yol yardımı, oto çekici çağrılmalıdır. Ancak bu hususta seçilen oto çekici firması dikkatle seçilmeli ve çağrılmalıdır. Aracınıza herhangi bir hasar vermeden, dikkatli ve güvenilir, kaliteli bir hizmet sunan firmamızdan destek ve yardım alabilirsiniz. Firmamız sayesinde yolda kalmaya bir son verebilir, bu hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz.

Oto Çekici Türleri Nelerdir?

Oto çekicilerin arabaları kaldırabilmek için özel mekanizmaları vardır. Bu mekanizma sayesinde insan gücü kullanmadan araçlar kolaylıkla çekiciye yüklenmektedir. Oto çekicilerin hidrolik sistem mekanizması olanlar olduğu gibi aynı zamanda elektrikli mekanizmaya sahip olanları da vardır. Mekanizma açısından oto çekici araçlar genellikle bu iki gruba ayrılmaktadır. Aynı zamanda çekiciler kasa yapısı olarak da birbirinden farklı olabilmektedir. Sabit kasa çekiciler, kayar kasa çekiciler, ahtapot tarzı çekiciler olmak üzere farklı tür kasa yapılarına sahiptirler. Firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek için araçlarını en şekilde sizlere sunmaktadır. Çekicilerimiz son model olup aynı zamanda hizmet veren personelimizde bu konuda donanımlı ve bilgilidir. Bizleri tercih ederek sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Profesyonel Bir Oto Çekici, Kurtarma Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Yolda kaldığınızda seçtiğiniz oto çekici servisini dikkatle ve özenle seçmelisiniz. İyi, profesyonel bir oto çekici servisinin olmazsa olmazları ise şunlardır;

  1. Telefonla müşteri hizmetlerine bağlandığınızda müşteri temsilcisinin konuşması ve tavrı düzgün ve bilgi verici olmalıdır. Bu kısımda fiyat bilgisi doğru ve eksiksiz olarak verilmelidir.
  2. Vadedilen geliş süresini aşmamalıdır. Yarım saate kadar oradayız söyleminin ve vaadinin ardından bir saati aşkın bir zamandır olay yerine ulaşamama durumu güvensizlik oluşturacaktır.
  3. Profesyonel anlamda hizmet veren oto çekici servisinin elemanları kılık kıyafet konusunda dikkatli olmalıdır. Aynı zamanda gelen personelin tavrı, konuşma şekli de hizmetin kalitesini etkilemektedir.
  4. İş güvenliği konusunda titiz olması gerekmektedir.

Oto çekici hizmeti veren firmamız tüm bu özellikleri ve fazlasını barındırmaktadır.