Oto çekici herhangi bir sebepten dolayı hareket edemeyen araçların nakliyesi sağlama işlemidir. Genellikle kaza veya arıza durumlarında oto çekici çağrılmaktadır. Aynı zamanda yaya geçidi ihlali yapan, yanlış park eden araçların yerinden kaldırılması ve başka boş bir alanla taşınması içinde oto çekiciden yardım istenmektedir. Oto çekici hizmetini yoldan kalmış olan ve ihtiyacı olan herkes alabilir. Bunun için her ihtimale karşı yola çıkacağınız zaman mutlaka bir oto çekici hizmeti veren firmanın iletişim bilgilerini yanınıza alınız. Firmamız sizlere etkili ve kaliteli bir hizmet sunabilmek adına 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Bizleri aradığınızda öncelikle müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmiş olursunuz. Yolda kalma sorununuzu net bir şekilde temsilcimize aktarmalı ve adresinizi tam bir şekilde vermelisiniz. Arama yaptıktan sonra olay yerine en kısa sürede tüm ekipmanlar ile gelerek sizleri mağdur olduğunuz durumdan kurtarmaktayız.

Oto Çekici Hizmetleri

Oto çekici hizmetini yolda arıza veya kaza sonucu kaldığınız takdirde alabilirsiniz. Oto çekici hizmeti veren firmamız olay yerine en kısa sürede ulaşarak aracınızı isterseniz dilediğiniz bir noktaya isterseniz de en yakın tamirciye nakil etmektedir.

Oto Çekici Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracı olan herkes bir gün herhangi bir sebepten dolayı yolda kalabilir ve oto çekici hizmeti almak zorunda kalabilir. Bunun için oto çekici seçiminizi böylesi bir kriz anında seçmek yerine daha önceden belirlemelisiniz. Böylelikle olası aksilikleri en aza indirmiş olursunuz. Etkili, kaliteli ve doğru oto çekici seçiminde ise şu hususlara dikkat edilmelidir;

  1. Seçtiğiniz oto çekici firması teknolojileri takip eden ve son teknoloji araçlarla hizmet veren bir firma olmasına dikkat etmelisiniz. Hurda gibi araçlarla oto çekici hizmeti veren firmalar araçlarınıza zarar verebilir, sizi daha fazla mağdur edebilir.
  2. Ekip konusunda profesyonel, donanımlı ve bilgili bir ekibe sahip olmalıdır.
  3. Müşteri temsilcileri konuşmasını bilen, derdinizi anlattığınızda çözüm odaklı olarak sizi en iyi şekilde yönlendiren olmalıdır.
  4. Kaliteli hizmetin yanı sıra mutlaka size güven vermeli, aracınızın tüm mesuliyetini üstüne alarak sigortalı olarak çalışmalıdır.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını bünyesinde taşıyan firmamız sayesinde yolda kalmaya son!