Araç sahibiyseniz mutlaka  aracınızı bozulabilir ya da ufak tefek arızalar  ile yolda kalmanıza sebep olabilir. İşte bu  gibi durumlar için sizleri  trafikte mağdur olmaktan kurtaran oto çekici hizmetleri imdadınıza yetişir. İster  trafikte isterseniz de ıssız bir bölgede her nerede olursanız olun bir telefonla ulaşacağınız oto kurtarma firmamız profesyonel hizmet kadrosu ile oto kurtarma ve yol yardım hizmeti sunuyor.

Oto Çekici  İle  Yollarda yalnız  Kalmayın

Hayat insanlar için yorucu ve meşakkatli bir maratondur. Özellikle sabahın erken saatlerinde işe yetişme telaşı arasında bir de araçlarınızın  bozulup arızalanması hem sizin zamanınızı hem de trafiğin felç olmasına neden olabilir. Anında bir oto çekici hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Siz değerli halkımıza sunduğumuz oto kurtarma hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

Her araç sahibini kesinlikle başına gelmiş bir durum olan lastik patlamalarında

Trafik kazalarında  hasar gören aracı bulunduğu yerden kaldırmak istendiğinde

Aracınızı çalışmaması ya da bozulması durumlarında oto çekici hizmetlerimiz ile sizlerin yanında olmaktan ve sizlere yardımcı olmaktan onur duyuyoruz.

Yakıt yetersizliği nedeni ile yolda kalmanız durumda da yakıt takviyesi hizmeti sunuyoruz

Haftanın Her Günü 7/24 Saat Oto Çekici  Hizmet Veriyoruz

Sektörümüz insanların hem can hem de mal güvenliği açısından oldukça önemli bir konumdadır. Trafikte kazanın, arızanın  ne zaman geleceği belli olmayacağı için oto çekici hizmetleri de günün her saatinde yapılması gereken bir hizmet türüdür. Bu konunun önemli olduğunun bilincinde olan firmamız tecrübeli ekip kadrosu ve  geniş oto çekici filosu ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca oto kurtarma yol yardımı vs. gibi alanlarda hizmet sunarak trafikte rahat bir nefes almanıza yardımcı oluyor. İstediğiniz yere ve istediğiniz saatte oto kurtarma hizmeti sunan ekibimiz sektöründe eğitimli personelleri ve  sigortalı ve kaskolu taşıma araçları ile  araç kurtarma, araç çekici, araba kurtarma, yol yardım  lastik tamiri, akü takviye ve vinç  hizmetleri ile anında yanınızdadır. Bu hizmetlerden herhangi birine ihtiyaç duymanız  haline firmamızla iletişime geçerek, hangi hizmete ihtiyaç duyduğunuzu ve bulunduğunuz adresi bildirmeniz yeterli olmaktadır.