Anadolu yakasının trafik yoğunluklarında liste başı ilçelerden biride Ümraniye ilçemizidir. Çekiyoruz ekibi olarak Ümraniye Oto Kurtarma hizmetlerinde gün içerisinde hiç bir aksaklık yaşamdan sürekli hazır ve teçhizatlı araçlarımızla sizlere en iyi kurtarma hizmetini vermekteyiz. Bir çok yönden bu alanda eğer firmalardan öne çıkmaktayız. Fiyatlar her ne kadar herkesin bütçesine uyacak seviyede olsa da Ümraniye Oto Kurtarma için hizmetlerimizde en hızlı şekilde yerinize ulaşmakta ve aracınızın çekilmesinden teslimine kadar yüksek hassas bir işçilik sergilemekteyiz.

Ümraniye de Gece Gündüz Oto Kurtarma

Sabah saatlerinde ciddi bir trafiğe ulaşan bölgemizde günün genelde gece saatleri dilimine kadar sürekli araç sorunları, arızları ve kazaları yaşanmaktadır. Ümraniye Oto Kurtarma talebine ihtiyaç duyduğunuz anda sizden gelen telefonla adresinize en yakında bulunan mobil gezici çekicimiz hemen yerinize ulaştırılmaktadır. Ümraniye oto çekici için sadece bir araç değil birden fazla çekici kamyonumuzla her türdeki araç sahibine desteğimiz bulunmaktadır. Kimi firmalar sadece gündüz saatlerinde bölgede bulunuyor olsada çekiyoruz kadroları 7/24 oto çekici desteği vermektedir.

Ümraniye Kurtarma Ekibi Çağırmanız gerekiyorsa

Araç kurtarmalarında araç sahiplerinin en çok canını sıkan durum saatlerce bulundukları yerde bekliyor olmalarıdır. Bunun nedeni de Ümraniye Oto Kurtarma için tüketicilerin genelde bölgenin firması değil başka ilçelerden çekici çağırıyor olmalarıdır. Oysaki size en yakındaki çekici firmasına ulaşarak daha hızlı destek almanız oldukça kolaydır. Adem Yavuz Altınşehir Armağan Evler Aşağı Dudullu Atakent Atatürk Cemil Meriç Çakmak Çamlık Dumlupınar Elmalıkent Esenevler Esenkent Esenşehir Fatih Sultan Mehmet Hekimbaşı Huzur Ihlamurkuyu İnkılap İstiklal Kazım Karabekir Madenler Mehmet Akif Namık Kemal Necip Fazıl Parseller Saray Site Şerifali Tantavi Tatlısu Tepeüstü Topağacı Yaman Evler Yukarı Dudullu mahallerin tümüne gün içinde gündüz ve gece en hızlı şekilde ulaşabilmekteyiz.