Yeni Sahra semti dahil bir çok semtte uzun yılladır araçlar için oto kurtarıcı desteği veren firmamız günümüzde de 7/24 sizlerle aynı kalitede Yeni Sahra Oto Kurtarıcı hizmeti sunmaktadır. Her otomobil sahibi ve çeşitli model araç sahibin mutlaka belir zaman ve anlarda oto çekici ye ihtiyacı olmaktadır. Zamanı belirli olmayan aksaklıklar, arızalar ve kazalar nedeni ile araçlarınız için çekici bir zorunluluktur. Ataşehir oto çekici desteğini her ara semtte sağlayan www.cekiyoruz.com ekipleri bölgeyi çok yakından tanımaktadır. Oto Kurtarıcı işlerinde belirli standartları yakalamış olan işletmemiz araç sürücülerini hiç bir şekilde mağdur etmeden sorunsuz bir destek sunmaktadır.  0507 866 67 91 & 0549 800 70 70 nolu hatalarımızdan hemen bir çekici çağırabilirsiniz.

oto çekicisi

oto çekicisi

Yeni Sahra Yakındaki Oto Kurtarıcı Firması

Yeni Sahra mahallesi ile birlikte İstanbulun hangi semti olursa olsun her sürücü kendisine en yakındaki çekici kamyonunu aramaya başlamaktadır. Hiç bir şekilde saatlerce araç yanında bu zor anda beklemek istenmemektedir. Bunların son derece farkında olan ve yıllarca bunu tecrübe edinmiş bir firma olarak sizlere Yeni Sahra Oto Kurtarıcı için an hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Aracınızla beraber kaldığınız lokasyona en erken vakitte ulaşabilmek için belirli özelliklerin çekici firmasında bulunması gerekmektedir. Bizlerde genelde şirket merkezinde Oto çekici filomuzu yatırmadan garajda bekletmeden daima hazır bir şekilde merkezi konumlarda bulunmaktayız ve sizlerden telefon gelmesi ile birlikte hızlıca bulunduğunuz konuma hareket etmekteyiz.

oto kurtarma

oto kurtarma

Yeni Sahra Semtinde Verdiğimiz Çekici, Kurtarıcı Hizmetleri

  • Yeni Sahra Oto Kurtarıcı
  • Yeni Sahra Ahtapot Kurtarcı
  • Yeni Sahra Tır Kurtarıcı
  • Yeni Sahra Kamyon Kurtarıcı
  • Yeni Sahra Minibüs Kurtarıcı
  • Yeni Sahra Yol Yardım
  • Yeni Sahra 7/24 Oto Çekici

İlgili aramalar : yeni sahra kurtarıcı, yeni sahra oto kurtarıcı, yakındaki yeni sahra oto kurtarıcı, yeni sahra oto kurtarıcı, yeni sahra araç kurtarıcı, yeni sahra araba kurtarıcı, yeni sahra oto kurtarıcıları